Nachádzate sa:

Potlač

 

Ponúkame potlač krabičiek, tašiek a vreciek!

Vďaka novej technológii ponúkame našim zákazníkom možnosť obohatiť tovar potlačou, ľubovoľným logom či obrázkom, a to v rôznofarebnom prevedení. Chcete Vaše zlatníctvo odlíšiť od konkurencie? Potom je táto služba práve pre Vás!

Technológia HOT-STAMP

Potlač robíme technológiou HOT -STAMP, ktorá je veľmi obľúbenou pre svoju kvalitu a krátku dobu vybavenia objednávky. S touto technológiou máme veľké skúsenosti, dostatok praxe a školený personál. Jedná sa o prenos loga či obrázku pomocou horúce štočku na krabičku.

Ako začať?

Najskôr je potreba vyrobiť štočok. Čo si pod tým mám predstaviť? Štočok je razidlo s daným logom či obsahom, ktorý si sami zvolíte. Obrázok alebo logo môžete dodať vo formáte PDF (krivky) a cdr (Corel). Logo je možné dodať i vo formáte jpeg ale tu bude účtovaná úprava grafiky 8€ . Samotná výroba štočku trvá 5 pracovných dní. Raznicu možno použiť i pri ďalšej potlači. Doba trvania potlače záleží na veľkosti objednávky. Priemerná doba potlače je 5 -15 pracovných dní. Potlač je vždy jednofarebná s možnosťou výberu zo škály farieb: čierná, červená,  modrázlatástriebornázelená a fialová. Ďalej je potlač možná bezfarebná, tzv. slepotlač.  Ide o potlač samotnej raznice na krabičku, bez použitia farby.   

 Cenník – raznica

Cena raznice s Vaším logom       22 €

 Cenník – krabičky, tašky

Cena potlače 1 až 108 ks

12 €

Cena potlače 109 až 216 ks

0,08 € za kus

Cena potlače nad 217 ks

0,06 € za kus

Uvedená cena platí u jednej veľkosti krabičky a jednej potlače na krabičku. Ďalšia potlač na krabičku je braná ako ďalšie logo. U potlače tašiek z oboch strán je nutné počítať s tým, že každá strana je braná ako samostatná potlač. Ceny sú uvádzané bez DPH.

 Cenník – zamatové vrecká

Cena potlače 1 až 108 ks

16 €

Cena potlače 109 až 216 ks

0,13 € za kus

Cena potlače nad 217 ks

0,11 € za kus

 

Uvedená cena platí u jednej veľkosti vreciek a jednej potlače na vreciek. Ďalšia potlač na vrecko  je braná ako ďalšie logo. U potlače vrciek z oboch strán je nutné počítať s tým, že každá strana je braná ako samostatná potlač. Ceny sú uvádzané bez DPH.

Cenník - plata

Cena potlače 1 ks                     1,80 €


Ceny sú uvádzané bez DPH

 Tlačíme na:

Papierové krabičky, najčastejšie na série:  LV,  VV, EL, SG, MG, OL, TD,  VG

Papierové tašky, najčastešie na série: MG, MK, MV, OT, RN, TG, TQ, EC, CR

Koženkové krabičky (zvnútra), série:  ZH, DH, LZ, LC, ZK

Drevené krabičky (zvnútra), série:   DN, MA, MP

Prezentačné pultové plata:  AD-882A, AD-883A

 

Potlač je možná aj na iné krabičky, záleží na vlastnostiach krabičky a nárokov na logo.